Formy płatności

Eko Smak oferuje wygodne formy płatności za zakupy:

  • Przelew – należy dokonać wpłaty na wskazany w wiadomości e-mail rachunek bankowy. Płatność może zostać wykonana przez Internet, w banku, na poczcie lub w innym miejscu realizującym przelewy bankowe. Płatność księgowana jest zwykle w ciągu 2 dni roboczych. Po zaksięgowaniu wpłaty następuje przygotowanie zamówienia do wysyłki.
  • Pobranie – umożliwia zapłatę za zakupy podczas odbioru zamówienia dostarczonego przez listonosza, pocztę polską lub kuriera. Ta forma zapłaty wiąże się jednak z wyższymi kosztami wysyłki, ponieważ w przypadku pobrania nalicza się dodatkowe koszty w wysokości 4 zł, których nie ma w przypadku wybrania innych form dostawy.
  • PayU - szybka i bezpieczna forma płatności, która jednak jest obciążona dodatkowym kosztem. W przypadku wyboru jednej z podanych form płatności, do ostatecznej ceny doliczona zostanie kwota w wysokości 1,5 zł.
Newsletter -> Autoresponder!

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje na temat jak zdrowo się odżywiać oraz otrzymać KOD RABATOWY 3% na pierwsze zakupy w Eko Sklepie Eko Smak jak i cyklicznie co 1-2 miesięcy otrzymywać dodatkowe informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Email
Imię
Zgadzam się z polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl