Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Społeczne S-and
    z o.o.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu i zakresie niezbędnym dla ewidencji sprzedaży oraz kontaktu z kupującym, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak uprzedza się, że jest ono konieczne dla realizacji zamówień. Brak podania tych danych uniemożliwia realizację takich zamówień.
  3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia (anonimizacji) lub ograniczenia przetwarzania w dowolnym momencie, jak również prawo do wycofania zgody (wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania), a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed takim cofnięciem zgody.
  4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny dla realizacji celów przetwarzania określonych w pkt. 2.
  5. Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzanych danych osobowych, jak również osobą i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
  6. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem przetwarzania danych osobowych przez Administratora narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.
  7. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Administratorem Ochrony Danych, mailowo pod adresem: admin@s-and.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
  8. Informujemy, że Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.


Przedsiębiorstwo Społeczne S-AND Sp. z o.o.
Plac Tadeusza Kościuszki 5/101 41-200 Sosnowiec
tel: 507 393 567  nip: 6443530289 regon: 368265911 krs: 0000695190

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl